Kontakt

PRESCOT SP. Z O.O.
Ul. Wileńska 1
11-500 GIŻYCKO
NIP 8451939947
REGON 280351610
KRS 0000319434
Sąd Rejonowy w Olsztynie
VIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 200 000 PLN
Zarząd firmy:
Prezes Zarządu - Krzysztof Bara
Tel.: +48 87 428 21 18 wew.61
e-mail: krzysztof.bara@prescot.pl
V-ce Prezes Zarządu - Radosław Narwojsz
Tel.: +48 87 428 21 18 wew.62
e-mail: radoslaw.narwojsz@prescot.pl
SEKRETARIAT:
Monika Twarowska
Tel.: +48 87 428 21 18 wew. 25
e-mail: sekretariat@prescot.pl
KSIĘGOWOŚĆ:
Karolina Laskowska
Tel.: +48 87 428 21 18 wew.51
e-mail: ksiegowosc@prescot.pl
Agnieszka Bara
Tel.: +48 87 428 21 18 wew.52
Tel./Fax.: +48 (087) 428 17 09 wew.40
e-mail: ksiegowosc@prescot.pl
Reklamacje:
Dział handlowy:
Adam Garbowski
Tel.: +48 87 428 21 18 wew.34
Tel.: +48 609 428 570
e-mail: adam.garbowski@prescot.pl
Elwira Kumkowska
Tel.: +48 87 428 21 18 wew.37
Tel.: +48 661 436 744
e-mail: elwira.kumkowska@prescot.pl
Iwona Baczewska
Tel.: +48 720 858 005
Tel.: +48 87 428 21 18 wew.22
e-mail: iwona.baczewska@prescot.pl
Dział handlowy:
Dariusz Nita
Tel.: +48 87 428 21 18 wew.35
Tel.: +48 570 123 681
e-mail: dariusz.nita@prescot.pl
Anna Galor
Tel.: +48 87 428 21 18 wew.23
e-mail: anna.galor@prescot.pl
Jak możemy Ci pomóc?

    Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów PRESCOT sp. z o.o.